спільноти

Більше знань  

спільноти

Більше ігор 

спільноти

Більше завдань 

спільноти

Більше досвіду 

спільноти

Ми хочемо, щоб усі державні, приватні та етнічні школи були позбавлені спалахів COVID-19 та перерв у шкільному вихованні.

Чому варто проходити тестування?

Тестування на COVID-19 на базі шкіл допомагає нам зупинити спалахи хвороби до їхнього початку, обмежити поширення COVID-19, а також забезпечити роботу шкіл і проведення позакласних заходів за розкладом. Завдяки програмі Learn to Return (програма інформування про тестування) тестування є простим і доступним для шкільної спільноти.

Наше тестування:

 

Добровільне.

Сім’ї добровільно погоджуються на послуги з тестування.

Безкоштовне.

Тестування безкоштовне для всіх учасників.

Безболісне.

Усі зразки збираються за допомогою неглибокого введення тампона в ніс або забору зразків слини.

Конфіденційне.

Конфіденційність учнів – понад усе.

^ Back to Top

Типи тестування

Існує два основних методи тестування, які ми пропонуємо:

 

=

Діагностичне

Діагностичне тестування використовується для діагностування окремих осіб, які мають симптоми COVID-19 або контактували з хворим на COVID-19.

=

Контрольне тестування

Контрольне тестування використовується для одночасного тестування цілих груп людей, наприклад спортивних команд або колективів зі сценічного мистецтва.

^ Back to Top

Забір зразків

В усіх тестах, доступних у межах програми Learn to Return, для забору зразків використовують носовий тампон, що вводиться неглибоко*. Це не страшне «подразнення мозку» або мазок із носоглотки. Носовий тампон вводиться неглибоко з легким опором, приблизно на півдюйма (1,27 см) у кожну ніздрю, робиться кілька обертів, і мазок розміщується в пробірку для забору зразком униз.

* Ми також робимо тести із застосуванням слини для індивідуального ПЛР-тестування. Учасники спльовують слину в пробірку, щоб надати зразок, який потім транспортується до лабораторії та аналізується. Тести із застосуванням слини можуть бути доступнішими для учнів з особливими потребами, проблемами з чутливістю, травмами пазух або носа чи іншим несприйняттям забору мазка з передньої частини носоглотки.

^ Back to Top

A young girl gets tested for COVID-19 via a painless nasal swab

Чому варто зберігати тести вдома?

1

Допоможіть зменшити поширення COVID-19: проведіть тестування вдома й отримайте результати за лічені хвилини.

2

Люди, у яких немає симптомів, однаково можуть поширювати COVID-19, тому необхідно проходити тестування, щоб дізнатися, інфіковані ви чи ні.

3

Щоб зупинити поширення COVID-19, більшість із нас має регулярно проходити тестування, навіть за відсутності симптомів. Окрім вакцинації, масок, миття рук і фізичної дистанції, часте тестування вдома захищає родини та друзів. Це чудовий спосіб боротьби з COVID-19.

4

Дізнайтеся більше, живіть безпечніше та скоріше повертайтеся до коханих людей і важливих справ.

^ Back to Top

НОВИНИ ТА ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ

ЩО МИ ЧИТАЄМО

Просте правило планування осінньої вакцинації бустерною дозою

The Atlantic – 27 серпня 2022 р.  Імовірно, кожен отримає певну перевагу від оновлених вакцин. Ось як отримати від них максимальну користь.

^ Back to Top