As of August 17, 2023, the Learn to Return website will no longer be maintained with up-to-date information and resources.

The DOH Testing in Schools website is now your go-to online resource for school testing.

Learn to Return primary logo in white

Тестування на COVID-19 для шкіл системи K-12 у штаті Вашингтон

A young boy holds a green apple and points to information on COVID-19 testing.

Дбаємо про те, щоб школи були відкритими та безпечними для учнів

Тестування на COVID-19 для шкіл системи K-12 є одним із наших найкращих засобів захисту від спалахів захворювання та закриття шкіл. Ми пропонуємо безкоштовні рішення для тестування в державних, приватних і племінних школах у штаті Вашингтон, які коригуються залежно від потреб навчального закладу, щоб забезпечити якомога більше часу на очну форму навчання та звести до мінімуму перерви в навчальному процесі, спричинені COVID-19.

Використовуємо найсучасніші технології тестування

Наші постачальники тестів перевірені Department of Health штату Вашингтон і надають найкращі технології тестування на COVID-19. Ми пропонуємо школам найсучасніші технології тестування, починаючи з добірки експрес-тестів на антиген і закінчуючи оральним і назальним ПЛР-тестами. Для досягнення кращого результату відповідно до ваших потреб тести різних типів можна поєднувати.

A teenage girl with pink hair stands next to information about COVID-19 testing vendors.
A young girl in a red dress balances school textbooks on her head.

Підтримуємо тих, хто допомагає громаді

Працівники школи невтомно працювали, щоб захистити учнів і шкільну громаду під час пандемії. Ми полегшуємо цей тягар, спрощуючи впровадження та реалізацію тестування в школі. Наші менеджери програми Learn to Return (L2R, програма інформування про тестування) тісно співпрацюють із вами, щоб створювати стратегії тестування, контролювати запаси, навчати працівників, які проводять тестування, тощо.

Знаходимо час для того, що має значення

Наша спільна мета – забезпечити учням і працівникам якомога більше часу на навчання, заняття спортом, гру в музичних гуртах, театральні виступи, дискусійні клуби, громадські заходи та інші позашкільні види діяльності. Пандемія навчила нас, що перерви в шкільному процесі впливають на всю громаду та створюють зайвий стрес для сімей. Ми повинні допомогти батькам зрозуміти важливість тестових програм, щоб вони підтримували їх проведення в школі, де навчаються їхні діти, тому надаємо школам комунікаційні ресурси для залучення опікунів.

A young black boy wearing a medical mask holds a stack of books with a green apple on top
A young white boy with brown hair laughs and gives two thumbs up

Інформуємо передову

Працівники школи, які проводять тестування, є першою лінією оборони проти поширення COVID-19 у школах. Їм потрібна чітка та оперативна інформація щодо шкільних інструкцій, правил тестування та тенденцій у новинах. У нашому інформаційному бюлетені працівники школи можуть дізнатись останні новини про тестування на COVID-19, вакцини, настанови для всього штату та багато іншого на рівні округу та самої школи.

Долаємо пандемію

Повернення до звичного життя не означає, що вірус зник назавжди. Програма тестування в школах, завдяки якій можна швидко ліквідувати спалахи захворювання в самому зародку, потрібна для того, щоб упевнено рухатися вперед. Зробіть програму L2R частиною своєї стратегії захисту від пандемії.

578

КІЛЬКІСТЬ ШКІЛ СИСТЕМИ K-12, ЯКІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОГРАМИ L2R

340,507

КІЛЬКІСТЬ ПРОВЕДЕНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПЛР-ТЕСТІВ

4,4 МЛН

КІЛЬКІСТЬ НАДАНИХ ЕКСПРЕС-ТЕСТІВ НА АНТИГЕН

578

K-12 Schools enrolled in L2R

340,507

PCR Tests Conducted

4.4 million

RAPID ANTIGEN TESTS DISTRIBUTED

Learning Network logo in white with illustrated lightbulb
Learn to Return Toolbox logo
Impact Fund logo in white
Learn to Return Guidance logo